La Travelia, Avrupa ve Türkiye başta olmak üzere yurt içi ve yurt dışı seyahat organizasyonlarında uzmanlaşmış bir seyahat yönetim şirketidir.

La Travelia olarak, sektöründe markalaşmış yerel ve yabancı profesyonel çözüm ortaklarımızla hem bireysel hem de gruplar özelinde ürün, operasyon ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Uluslararası fuarlar, kongreler ve sektör odaklı iş seyahatleri için a’dan z’ye tüm hizmetlerin yanı sıra kurumsal ve tatil amaçlı seyahatler için gereken tüm ihtiyaçları karşılamaktayız. Ayrıca, analize dayalı yaratıcı çözümler ile seyahatlerinizin maksimum verimlilikte geçmesini sağlamaktayız.

Güçlü iş ağımız sayesinde maliyetlerinizin azaltılmasının yanı sıra beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacak kurumsal anlaşmaları ve satın almaları sizin için gerçekleştirmekteyiz.

Deneyimli operasyon yetkililerimiz ve uluslararası iş ortaklarımız ile yürüttüğümüz hızlı ve çözüm odaklı hizmetlerimiz sayesinde sorunsuz bir seyahat planlama süreci ve gezi deneyimi sunmaktayız.

Özellikle yurt dışı gezilerinde, söz konusu şehrin yerel hizmet kadrolarını yöneterek tüm bu servislerden kusursuz bir şekilde faydalanmanızı sağlamaktayız.

Şirketimizin diğer bir ana faaliyet konusu olarak, yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetimiz ile 7’den 70’e her seviyeden adaya uygun dil eğitimi programları yanında, yüksek öğrenim ve mesleki kariyer planları olan öğrencilerimiz için de özel programlar sunmaktayız.

Eğitim programlarımızda uçtan uca hizmet prensibi ile öğrencilerimizin vize işlemleri, uçak bileti, havalimanı karşılama ve transfer, dil kursu, konaklama, yemek, aktivite ve geziler gibi tüm ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

La Travelia olarak, kurumsal portföyümüze her geçen gün seçkin şirketler katmakta ve müşterilerimize en iyi seyahat deneyimlerini yaşatmaktayız.