2016 yılında kurulan La Travelia, dünya çapında iş, eğitim ve seyahat organizasyonlarında uzmanlaşmış bir danışmanlık şirketidir.

Seyahat odaklı çıktığı bu yolda “eğitim” ve “iş” alanlarında edindiği tecrübeler ile başarılı çözümler sunan şirket kısa zamanda uluslararası alanda önemli işlere imza atmıştır.

Konusunda uzman ekibi, geniş hizmet ağı, hızlı ve verimli çözümleri ile kaliteli hizmeti harmanlayan La Travelia müşterilerine daima güven vermiştir.
Güçlü iş ağımız sayesinde maliyetlerinizin azaltılmasının yanı sıra beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacak kurumsal anlaşmaları ve satın almaları sizin için gerçekleştirmekteyiz.

Yurt dışı iş danışmanlığı hizmetlerimiz dahilinde Franchise danışmanlığı, Konsept ve Marka danışmanlığı, İş Geliştirme ve Pazarlama Faaliyetleri, İş Seyahatleri Yönetimi sunmaktayız.

Yatırım ve kuruluş aşamalarında markalara danışmanlık desteği vermek yanında, gelişmiş veya gelişmekte olan markaların yerel, ulusal veya uluslararası pazarlarda tanınmasını sağlamak, markalara doğru ve güçlü iş ortakları ile yeni şubeler kazandırmak hedefindeyiz.

Ayrıca bu gelişim sürecinin sürekli takibi ile büyüme ve istikrarı devamlı kılarak uçtan uca bir hizmet sunmaktayız.

Şirketimizin diğer bir ana faaliyet konusu olarak, yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetimiz ile 7’den 70’e her seviyeden adaya uygun dil eğitimi programları yanında, yüksek öğrenim ve mesleki kariyer planları olan öğrencilerimiz için de özel programlar sunmaktayız.

 

Eğitim programlarımızda uçtan uca hizmet prensibi ile öğrencilerimizin vize işlemleri, uçak bileti, havalimanı karşılama ve transfer, dil kursu, konaklama, yemek, aktivite ve geziler gibi tüm ihtiyaçlarını karşılama konusunda danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

La Travelia olarak, kurumsal portföyümüze her geçen gün seçkin şirketler katmakta ve müşterilerimize en iyi çözümleri sunmaktayız.