8 – 11 yaş arası ilkokul çağı öğrencilerimiz için sunduğumuz her şey dahil dil okulu programlarıdır.

Havalimanı kaşılama ve transfer, tam pansiyon konaklama, Fransızca dil kursu, aktivite ve geziler, 7/24 gözetim dahil paket programlardır.

Kids paketi programlarını sunan Fransa dil okullarımız aşağıdaki gibidir:

La Travelia şirketi bize baştan sona tüm hizmeti sağlayacak mı ?
Evet, şirketimiz öğrencilerin okul kayıt işlemleri, vize işlemleri, uçak bileti rezervasyonlarını gerçekleştirmekle beraber, eğitim programı süresince havalimanı karşılama, transfer, konaklama, yemek, ulaşım, Fransızca dil kursu, aktivite ve geziler gibi hizmetlerin takibini öğrencinin dönüşüne kadar sürdürür. Bu hizmetler süresince öğrencilerin ebeveynlerine Türkçe danışmanlık hizmeti sunar. Tüm bu işlemlerin gerçekleştirilmesi için danışmanlık hizmetleri paket program fiyatına dahildir, ekstra ücret talep edilmez.
Çocuğumuzu Fransa’ya vardığında havalimanında karşılayacaklar mı ?
Evet, öğrencilerimizin hepsi pakete dahil olan bir hizmet olarak havalimanında elinde isimlerinin yazılı olduğu bir pano ile bekleyen okul görevlisi tarafından karşılanırlar. Daha sonra özel bir araç ile konaklayacakları yere götürülürler.
Okulda Fransızca dil seviyesi ölçülecek mi ?
Evet, her okulda ilk ders günü olan pazartesi günü seviye tespit sınavı yapılır ve öğrenciler seviyelerine göre sınıflara ayrılır.
Çocuğum hiç Fransızca bilmiyor olsa bile bu programlara katılabilir mi ?
Evet, okullarımızın hepsinde “Grand débutant” olarak adlandırılan seviye yeni başlayanlar içindir ve bu öğrenciler için de sınıf açılır. Fakat tüm seviye grupları (A1-C1) için her pazartesi kursa başlama imkanı varken, yeni başlayanlar için sadece okulların belirlediği tarihlerde kayıt imkanı bulunur. Bu tarihler için lütfen şirketimize danışınız.
Konaklama tipleri nelerdir ?
8 – 11 yaş gruplarımız için konaklama tipi sadece öğrenci yurdudur. 12- 17 yaş grubu öğrencilerimiz öğrenci yurdu veya aile yanı konaklama seçebilirler.  
Çocuğumuza ulaşabileceğimiz iletişim bilgileri verilecek mi ?
Evet, Kaydınız gerçekleştikten hemen sonra okul acil telefon hattı, okul telefon numarası ve e-posta adresi, aile yanında konaklama yapılıyor ise aile iletişim bilgileri ve 7/24 ulaşabileceğiniz La Travelia çağrı merkezi hattı bilgileri sizinle paylaşılacaktır.
Fransa’da eğitim için neden La Travelia’yı tarcih edelim?
La Travelia kendisi de frankofon olan ekibi ile, sadece Fransızca dil eğitimi ve Fransa destinasyonu için çalışır. La Travelia’nın Fransa’nın birçok şehrinde ekibi veya partnerleri bulunur. Çözüm gerektiren en küçük ihtiyacınızda anında müdahale edebilir.

La Travelia Fransa’da 20’nin üzerinde okul ile kontratlı çalışır ve okulların Türkiye’deki resmi acentasıdır. Böylece okulların liste fiyatları üzerinden özel La Travelia indirimlerinden faydalanabilirsiniz.

La Travelia 7’den 70’e sunduğu hizmetlerinde kişiye özel eğitim planı çıkarır ve öğrencinin ihtiyacı olan eğitimi yaş grubu, dil sevisi, kişisel tercihleri gibi faktörlere bağlı olarak önerir.

Fiyat teklifi için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz

StandartYoğunSüper Yoğun
  x  
  hafta


Aile Yanı  
  x  
  hafta
Kahvaltı Dahil
Yarım Pansiyon
Tek kişilik OdaÇift Kişilik OdaÇoklu Oda
Öğrenci Yurdu  
  x  
  hafta
Kahvaltı Dahil
Yarım Pansiyon
Tek kişilik OdaÇift Kişilik OdaÇoklu Oda


EvetHayır

EvetHayır

EvetHayır

EvetHayır