La Travelia ile daha eğlenceli, daha özgün, kültür ve keşif dolu bir tatil sizi bekliyor.

Gruplar için tur paketleri, aktivite ve geziler, konaklama, transfer, rehberlik ve şehir turları için başta Avrupa’da olmak üzere dünya çapındaki partnerlerimiz ve kendi kontenjanlarımız ile uçtan uca bir
hizmet sunuyoruz.

Fransa Tur Paketlerimiz

3 Gece/4 gün Klasik Paris Turu
4 Gece/5 Gün Klasik Paris Turu
4 Gece/5 Gün “Paris Mon Amour” Sanat Turu
4 Gece/5 Gün Paris Çevresi Şato Turu
7 Gece/8 Gün Paris Mimari ve Şehircilik Gezisi
7 Gece/8 Gün Paris Moda Turu
7 Gece/8 Gün Normandiya Turu
2 Gece/3 Gün Reims – Champagne Turu
5 Gece/6 Gün Loire Vadisi Şato Turu
4 Gece/5 Gün Provence Turu
5 Gece/6 Gün Provence Turu
4 Gece/5 Gün Fransa Lavanta Hasadı Turu
5 Gün/6 Gece Fransız Rivierası Turu
4 Gece/5 Gün Lyon Turu
4 Gece/5 Gün Colmar – Strasbourg Turu
7 Gece/8 Gün Fransa Gastronomi Turu
4 Gece/5 Gün Arcachon – Bordeaux Bölgesi Şarap Tadımı ve Gurme Turu
Load more Loading...
Turlarımız bireysel değil, grup turlarıdır, talep doğrultusunda özel oluşturulmaktadır. Talebiniz ile ilgili aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Konaklama

Mercure, İbis, Best Western, Novotel, Holiday Inn, Hilton gibi dünya çapında grup zincir hoteller ile anlaşmalı kontratlı çalışan La Travelia, misafirlerine Fransa ve Almanya başta olmak üzere İspanya, İtalya, Hollanda, İsviçre, Belçika Danimarka, Portekiz, Yunanistan, Avusturya, Hırvatistan, Çek Cumhuriyeti, İngiltere, Rusya, Çin ve Japonya’da olmak üzere 90,000’in üzerinde hotel ile hizmet veriyor.
Bunun yanısıra uzmanlık alanı fuar turizmi olan La Travelia fuar ve kongre grupları için, Almanya ve Fransa’nın en büyük fuarlarında özel fiyatlar ile konaklama seçenekleri sunuyor.

Transfer

La Travelia misafirlerine dünya çapında birçok önemli destinasyonda Havalimanı – Hotel, Hotel – Fuar Alanı, Yarım günlük ve Tam Günlük Şoförlü Araç Tahsisi, Şehir Turları ve Özel Geziler, Gece Turları gibi hizmetler için kompakt araç, minivan, midibüs, minibüs ve otobüs seçenekleri ile geniş bir yelpazede ulaşım imkanı sunuyor.

Rehberlik

La Travelia Dünya çapında anlaşmalı çalıştığı kendi ekibi ile Havalimanı Karşılama ve asistan hizmetleri için mihmandar, Panoramik Tur, Yarım Gün ve Tam Gün Şehir Turu, Gurme Turları, Kültür Turları, İş Grupları için Özel Rehberlik, Toplantı ve İş Görüşmeleri için Tercümanlık veya isteğe bağlı özel turlar için Türkçe, İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, İspanyolca, Rusça dillerinde Rehberlik hizmetleri veriyor.